خانه / دانلود Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game v2.1.3967 – بازی کارواش ماشین اندروید

دانلود Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game v2.1.3967 – بازی کارواش ماشین اندروید

نوشته دانلود Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game v2.1.3967 – بازی کارواش ماشین اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game یک بازی جذاب و بینظیر در سبک تعمیر و شست و شوی ماشن میباشد. در این بازی اندرویدی اگر ماشینتان آسیب دیده است کافی اسن آن را به کارواش و تعمیرگاه بیاورید و یک ماشین نو و تمیز تحویل بگیرید. در این بازی جذاب  نه تنها می توانید انواع اتومبیل را تعمیر و نگهداری کنید بلکه آنها را باید  متحول کنید! چراغ ، لاستیک ، ضربه گیر ،  رنگ ماشن ها را می توان آزادانه ترکیب کرد! و یک خودروی جدید پدید آورد

در بازی اندروید Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game در نقش پسر مکانیک بازی کنید و  نظافت و نگهداری ماشین ها را به عهده بگیرد. در فضایی شاد و رنگارنگ به تعمیر ماشین ها بپردازید و ماشین دلخواه خود را از ترکیب های متنوع به دست آورید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی ارائه شده است و بازی در فضایی شاد و رنگارنگ یک بازی جذاب سرگرم کننده را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game  :

– بازی جذاب و بینظیر در سبک تعمیر و شست و شوی ماشن

– تعمیر و نگهداری  انواع ماشین ها

– تغییر چراغ ، لاستیک ، ضربه گیر ، رنگ ماشن ها

– شست و شوی ماشین ها

– بازی در نقش پسر مکانیک

– تعمیر ماشین ها در فضایی شاد و رنگارنگ

– دارای گرافیک عالی

 

بازی اندروید Car Beauty Salon – Wash, Clean & Repair Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را به دست آورده است و ۱۰۰ هزار کاربر این بازی جذاب و بینظیر شست و شوی ماشین را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید

نوشته دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Fractions Calculator – detailed solution available بهترین ماشین حساب برای انجام محاسبات کسری می باشد. این نرم افزار و ماشین حساب اندروید از اعداد اعشاری، درصد و پرانتز پشتیبانی می کند و راه حل دقیق و گام به گام محاسبات را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار و ماشین حساب […]

جوان موبایل - مارکت اندروید