خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه دیده شد

گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه دیده شد

تا کنون تصور می شد که گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین تکی ارایه می شود اما به نظر می رسد که سامسونگ نمی خواهد عضوی در خانواده گلکسی اس ۱۰ با دوربین تکی ارایه شود. امروز رندری از گلکسی اس ۱۰ لایت بر اساس قاب آن لو رفته که می گوید گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلکسی اس ۱۰ لایت

گلکسی اس ۱۰ لایت

این نمای دیگری از گلکسی اس ۱۰ لایت است که حضور جک ۳.۵ میلی متری را حداقل روی ارزان ترین نسخه خانواده گلکسی اس ۱۰ نشان می دهد. همچنین پورت USB C، بلندگوی تکی و میکروفون اصلی یک چینش خیلی ساده و قابل انتظار برای یک موبایل سامسونگ را نشان می دهد. در حقیقت این همان پلتفرمی است که تا کنون سامسونگ داشته است.

موضوع دیگری که از همین لبه می بینیم، دکمه های تنظیم حجم صدا و احتمالا بیکسبی است که در سمت چپ گلکسی اس ۱۰ قرار گرفته است و این همان تصمیم قبلی سامسونگ در موبایل هایی مانند گلکسی اس ۸ است. حسگر اثرانگشت اما در نمای بعدی رندر گلکسی اس ۱۰ لایت مشخص است. حسگر اثرانگشت روی لبه سمت راست گلکسی اس ۱۰ لایت قرار دارد و کمی موقعیتش بالاست که این موجبات تعجب ما را فراهم کرده است! چرا سامسونگ؟ کمی پایین تر می بود بهتر نبود؟ نظر شما چیست؟

گلکسی اس ۱۰ لایت

گلکسی اس ۱۰ لایت

به صورت کلی دوربین دوگانه می تواند به فروش گلکسی اس ۱۰ لایت خیلی کمک کند و به لطف نمایشگر تخت این دستگاه قیمت آن پایین تر نگاه داشته می شود. در حقیقت گلکسی اس ۱۰ لایت پس از سه سال یک آپدیت خوب برای گلکسی اس ۷ فلت (با نمایشگر تخت) است.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که گلکسی اس ۱۰ لایت اگر با چیپست پرچمدار ارایه شود بتواند دلبری بیشتری کند اما شایعات پیش از این روی چنین آرزویی خط می کشند!

درباره ی kavir77

مطلب پیشنهادی

فال روزانه جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

حتما متعجب خواهید شد که بدانید فال روزانه 23 آذر 1397 چه چیزی برای شما پیش بینی خواهد کرد. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به فال روزانه بر اساس ماه تولد شما....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *