خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / گزارش درآمد هوآوی در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۸ منتشر شد

گزارش درآمد هوآوی در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۸ منتشر شد

مدتی پیش یکی از مقام‌های ارشد هوآوی گفت که امسال یعنی سال ۲۰۱۸ برای اولین‌بار درآمد این شرکت مهم در زمینه تکنولوژی، بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد شد. امروز گزارش درآمد هوآوی در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۸ منتشر شده و با هم در ادامه آن را مرور می کنیم، با ما همراه باشید.

اریک شو  (Eric Xu)، یکی از روسای دوره‌ای هوآوی در گفت‌وگو با CNBC گفته است که کسب‌وکار «کمی بهتر» از آن چیزی که انتظار می‌رفت، در حال رشد است. شو گفت: «هیچ مانعی برای رسیدن ما به رکورد 100 میلیارد دلار وجود ندارد».  اریک شو جزییات بیشتری در این مورد ارائه نداد.

با توجه به نرخ ارز در پایان دوره گزارش‌دهی، هوآوی در شش ماه اول امسال، 325.7 میلیارد یوان یا حدود 49 میلیارد دلار درآمد به دست آورده است. برای کل سال 2017، هوآوی، درآمدی معادل 92.5 میلیارد دلار برمبنای نرخ ارزِ پایان سال را گزارش کرده است.

این رشد تاکنون مدیون عملکرد قوی در کسب ‌وکارهای مختلف، به ویژه بخش مصرف‌کننده است که همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. هوآوی، جلوتر از اپل، در حال حاضر دومین تولیدکننده بزرگ گوشی‌های هوشمند براساس سهم بازار در جهان است. نظر شما درباره عملکرد هوآوی در سال اخیر چیست؟

درباره ی kavir77

مطلب پیشنهادی

مروری بر رویدادهای فرهنگی و هنری؛ از درگذشت ناگهانی "پیام صابری" تا فعالیت جشنواره "حقیقت" و گلایه‌های آیت‌الله سبحانی از تئاتر

فرهنگ و هنر در هفته‌ای که گذشت اتفاقات زیادی را شاهد بودیم از وداع سینماگران با بازیگر و چهره‌پرداز سینما و تلویزیون، خداحافظی هنرمندان و گرافیست‌ها با احمدرضا دالوند و ماجرای کلاه‌گیس‌های بازیگران زن تئاتر که آیت‌الله سبحانی نسبت به آن انتقاد کرد....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *