خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / کتاب صوتی آب زندگی

کتاب صوتی آب زندگی

دانلود کتاب صوتی آب زندگی

 

 

کتاب صوتی آب زندگی

 

 

آب زندگی اثری از صادق هدایت میباشد. این داستان در مجموعه زنده به گور آمده که در سال 1309 به چاپ رسیده و بعد از آن تاریخ بارها تجدید چاپ شده است. به نظر میرسد که داستان آب زندگی در سال 1308 توسط صادق هدایت نوشته شده است.


سبک نگارشی داستان آب زندگی مانند قصه‌ کودکان میباشد. شروع و پایان این داستان مانند تمامی قصه‌های کهن با یکی بود نبود شروع و با قصه‌ ما به سر رسید به پایان میرسد.


از نکات جالب داستان‌های صادق هدایت این است که نسبت به گذشت زمان پیام خود و درون مایه‌اش را نه تنها ازدست نمیدهد بلکه نسبت به اوضاع و احوال اجتماعی کنونی ایران داستان‌های هدایت جلوه‌ی بیشتری از خود نشان میدهد و در داستان آب زندگی این مطلب مشهود میبا‌شد.

 

در این مطلب کتاب صوتی آب زندگی را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید.ادامه مطلب :
کتاب صوتی آب زندگی

نمایش ادامه مطلب در سایت اصلی
منبع : سرزمین دانلود

درباره ی kavir77

مطلب پیشنهادی

مروری بر رویدادهای فرهنگی و هنری؛ از درگذشت ناگهانی "پیام صابری" تا فعالیت جشنواره "حقیقت" و گلایه‌های آیت‌الله سبحانی از تئاتر

فرهنگ و هنر در هفته‌ای که گذشت اتفاقات زیادی را شاهد بودیم از وداع سینماگران با بازیگر و چهره‌پرداز سینما و تلویزیون، خداحافظی هنرمندان و گرافیست‌ها با احمدرضا دالوند و ماجرای کلاه‌گیس‌های بازیگران زن تئاتر که آیت‌الله سبحانی نسبت به آن انتقاد کرد....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *