خانه / نمایشگر هواوی میت ۳۰ پرو لبه های خمیده تری دارد

نمایشگر هواوی میت ۳۰ پرو لبه های خمیده تری دارد

هواوی میت ۳۰ پرو دستگاهی است که شایعات کمی درباره آن منتشر شده است. در بین شایعات منتشر شده هم بیشتر تمرکز روی قاب پشتی و دوربین‌های چندگانه آن بوده است. امروز شایعه ای درباره قاب جلویی میت ۳۰ پرو می شنویم که به ما می گوید نمایشگر هواوی میت ۳۰ پرو لبه های خمیده تری دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

میزان خمیدگی نمایشگر هواوی میت ۳۰ پرو

اولین موبایل با نمایشگر لبه خمیده را سامسونگ تولید و گلکسی نوت اج بود که همراه باشید گلکسی نوت ۴ و پیش از گلکسی اس ۶ اج با دولبه خمیده ارایه شد. لبه خمیده گلکسی نوت اج خیلی خمیده بود و سامسونگ از آن به بعد تا گلکسی اس ۱۰ هر ساله میزان خمیدگی و میزان نمایشگر خم‌شده را کمتر کرد تا جایی که این موضوع کمتر موجب لمس اتفاقی شود و تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار دهد.

حالا به نظر می رسد که هواوی می خواهد میزان خمیدگی نمایشگر هواوی میت ۳۰ پرو را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، خمیدگی گلس محافظ نمایشگر هواوی Mate 30 پرو به شکل قابل توجهی بیشتر از نسل قبل است.

پیش از این درباره یک پروژه کنسل شده توسط سامسونگ شنیدیم که تصویر زیر متعلق به آن بود:

پروژه کنسل شده سامسونگ

پروژه کنسل شده سامسونگ

نام این پروژه Full-Screen v2.0 بود و همانطور که در تصویر بالا می بینید میزان خمیدگی نمایشگر تقریبا مانند آن چیزی است که در گلس منتسب به هواوی میت ۳۰ پرو دیدیم. البته گفته می شود که سامسونگ این پروژه را کنسل کرده است و حداقل فعلا نمی توانیم شاهد چنین طراحی در محصولاتش باشیم.

نظر شما چیست؟ طرفدار نمایشگر لبه خمیده هستید؟ فکر می کنید خمیدگی این لبه چقدر باید باشد؟

همچنین ببینید

گیاهان مضر برای حیوانات خانگی، باید مراقبشون باشیم!

برخی از گیاهان آپارتمانی می توانند برای حیوانات خانگی شما مضر و مسموم باشند.