خانه / رابط کاربری EMUI 10 هواوی ۱۸ مرداد در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت رونمایی خواهد شد

رابط کاربری EMUI 10 هواوی ۱۸ مرداد در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت رونمایی خواهد شد

هواوی ساعاتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که مراسم رونمایی از رابط کاربری EMUI 10 را در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی یا HDC 2019 برگزار خواهد کرد. رابط کاربری EMUI 10 هواوی که بر اساس اندروید ۱۰ توسعه داده شده است، ۱۸ مرداد در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت رونمایی خواهد شد و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

هواوی

هواوی

هواوی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به HDC 2019 را در تاریخ 18 تا 20 مرداد در دریاچه سانگ‌شان استان دانگ‌گوان چین برگزار کند. اعلام برنامه‌های این کنفرانس در روز اول برگزاری انجام می‌شود یا این حال می‌دانیم که هواوی فکرهای بزرگی را برای این کنفرانس در سر می‌پروراند. اکنون می‌توانیم بگوییم رابط کاربری EMUI 10 که بر اساس آپدیت اندروید ۱۰ هواوی  توسعه داده شده است، یکی از محصولات رونمایی شده در این کنفرانس خواهد بود.

کمپانی هواوی به‌تازگی وب‌سایت HDC2019 را با خبر معرفی رابط کاربری EMUI 10 در این کنفرانس آپدیت کرد. این یک سورپرایز بزرگ توسط هواوی است، زیرا تاکنون هیچ خبری از توسعه EMUI 10 منتشر نشده است و این نخستین بار است که یک خبر در رابطه با آن را می‌شنویم.

آپدیت اندروید ۱۰ هواوی با رابط کاربری EMUI 10 را در این اسکرین شات ها ببینید

با توجه به شایعات جدید، رابط کاربری EMUI 10 فلسفه نوینی را در بخش طراحی خواهد داشت، و یا حداقل یک نمونه به‌روز شده از طراحی فعلی این رابط کاربری را خواهیم داشت. انتظار می‌رود در این نسل رابط کاربری بخش دوربین تغییرات زیادی داشته باشد. هم‌چنین به صورت کلی شاهد افزایش سرعت و امکانات رابط کاربری باشیم. از آن‌جا که این نسل از EMUI بر پایه اندروید ۱۰ توسعه یافته است، می‌توانیم انتظار مشاهده امکانات این نسخه از اندروید و بهینه‌سازی‌های آن را داشته باشیم.

نظر شما چیست؟ منتظر رابط کاربری جدید هواوی هستید؟

همچنین ببینید

طرح جدید فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال با قیمت جدید اعلام شد [به روز رسانی]

کیا سراتو نسل دوم در زمان عرضه اولیه، خودروی زیبا و هیجان انگیزی محسوب می‌شد؛ این خودرو نسبتا باکیفیت غیر چینی که قابلیت رقابت با محصولات متنوع چینی را از نظر قیمت و تجهیزات دارد توسط شرکت سایپا در بازار کشورمان ... The post طرح جدید فروش کیا سراتو 200...