خانه / دانلود Super Fire Soccer v6.0.0 – بازی فوتبال فوق العاده آتشین اندروید

دانلود Super Fire Soccer v6.0.0 – بازی فوتبال فوق العاده آتشین اندروید

نوشته دانلود Super Fire Soccer v6.0.0 – بازی فوتبال فوق العاده آتشین اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Super Fire Soccer یک بازی ورزشی جذاب و هیجان انگیز در زمینه فوتبال می باشد. این بازی جذاب و شگفت انگیز فوتبال دارای چالش های مختلفی مانند Bicycle Kick، Goal Keeper، Volley Kick، Heading Kick، FreeKick، Banana Kick، Pinalty Kick، Golden Moment و Mini Super Soccer 2D می باشد. در این بازی ورزشی جالب و مهیج با خلاقیت مسابقه دهید و خود را به سطوح بالاتر برسانید.

این بازی اندروید شگفت انگیز فوتبالی دارای بیش از ۱۰ جلوه توپ می باشد و شما می توانید این جلوه ها را تغییر دهید. در این بازی ورزشی هیجان انگیز و جالب شما قادر خواهید بود نام تیم و بازیکنان خود را تغییر دهید. این بازی اندروید جذاب ورزشی بسیار واقع گرایانه است و دارای ورزشگاه و لوازم جانبی مانند پرچم، آرم، بنر و … می باشد. در این بازی اندروید شما می توانید نام ورزشگاه را نیز تغییر دهید. این بازی اندروید فوتبالی دارای کنترل آسان و ساده ای است. این بازی جذاب و شگفت انگیز فوتبالی دارای جلوه های صوتی زیبایی است. بازی اندروید Super Fire Soccer دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیتی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Super Fire Soccer:

– بازی ورزشی جذاب و هیجان انگیز در زمینه فوتبال

– دارای چالش های مختلفی مانند Bicycle Kick، Goal Keeper و …

– امکان تغییر نام تیم و بازیکنان

– دارای بیش از ۱۰ جلوه توپ

– دارای ورزشگاه و لوازم جانبی مانند پرچم، آرم، بنر و …

– امکان تغییر نام ورزشگاه

– دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیت

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای جلوه های صوتی زیبا

 

بازی اندروید Super Fire Soccer در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید

نوشته دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Fractions Calculator – detailed solution available بهترین ماشین حساب برای انجام محاسبات کسری می باشد. این نرم افزار و ماشین حساب اندروید از اعداد اعشاری، درصد و پرانتز پشتیبانی می کند و راه حل دقیق و گام به گام محاسبات را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار و ماشین حساب […]

جوان موبایل - مارکت اندروید