خانه / دانلود Plane City v1.0.17 – بازی شهر پرواز اندروید

دانلود Plane City v1.0.17 – بازی شهر پرواز اندروید

نوشته دانلود Plane City v1.0.17 – بازی شهر پرواز اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Plane City یک بازی جالب و شگفت انگیز شبیه سازی پرواز با هواپیما است. در این بازی اندروید جالب و جذاب یک شهر وجود دارد که در گذشته در آنجا محصولات با کیفیت را به سایر نقاط جهان منتقل می کنند و زندگی با کیفیتی را برای ساکنان شهر به ارمغان می آورند اما یک فاجعه این شهر را نابود کرده است. اکنون شما شهردار این شهر هستید و مسئول رسیدگی به شهر می باشید. در این بازی اندروید شبیه سازی شما باید کارخانه ها را بسازید و تیم های حمل و نقل سرزمین های تجاری را بسازید تا شهر را گسترش دهید.

در این بازی اندروید جالب و شگفت انگیز شما می توانید هواپیماها را ارتقا دهید و نسازهای تجاری شهر را برآورده کنید تا یک شهر بازرگانی بسازید. در این بازی اندروید شما می توانید انواع هواپیمای حمل و نقل تجاری را خریداری کنید و یک تیم پرواز بسازید تا منابع خود را به همه شهرهای جهان تحویل دهید. در این شهر شما منابع تولیدی غنی وجود دارد و شما می توانید با نخبگان تجاری در شهرهای مختلف تشکیل اتحاد دهید. بازی اندروید Plane City دارای گرافیک رنگارنگ و فوق العاده ای است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Plane City:

– بازی جالب و شگفت انگیز شبیه سازی پرواز با هواپیما

– امکان ساخت کارخانه ها

– امکان ایجاد تیم های حمل و نقل سرزمین های تجاری

– امکان خرید انواع هواپیمای حمل و نقل تجاری

– امکان ارتقا هواپیماها

– امکان تشکیل اتحاد با نخبگان تجاری در شهرهای مختلف

– دارای گرافیک رنگارنگ و فوق العاده

 

بازی اندروید Plane City در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

هند "پسر خیابان" را به اسکار فرستاد

کشور هند ساخته "زویا اختر" را به عنوان نماینده خود به اسکار معرفی کرد.