خانه / پزشکی و سلامت / دانلود Muscle and Bone Anatomy 3D 1.2.1 – برنامه آناتومی سیستم اسکلتی – عضلانی بدن انسان مخصوص اندروید + دیتابیس

دانلود Muscle and Bone Anatomy 3D 1.2.1 – برنامه آناتومی سیستم اسکلتی – عضلانی بدن انسان مخصوص اندروید + دیتابیس

بدن انسان از یک سیستم اسکلتی - عضلانی منحصر به فرد تشکیل شده است که آشنایی با آن در علوم پزشکی بسیار ضروری است. افراد زیادی در این رابطه اطلاعات جامعی دارند و سعی می کنند تا روز به روز به دانش خود در این زمینه بیفزایند. استفاده از مدل های تصویری یکی از بهترین راه های یادگیری می باشد که باعث نهادینه شدن اطلاعات در ذهن می شود. Muscle and Bone Anatomy 3D عنوان یک اپلیکیشن آناتومی سیستم اسکلتی - عضلانی می باشد که توسط Real Bodywork برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با 5 روش مختلف تلاش می کند تا توانایی های شما را در این زمینه افزایش داده و بتوانید در هر زمانی به هر سوالی پاسخ دهید! به کاربران این استارت اپ اجازه داده می شود تا به یک مدل سه بعدی دسترسی داشته باشند و بتوانند اطلاعات اخصاصی 145 عضله مختلف را فرا بگیرند. تمامی اطلاعات موجود در این مجموعه در دسته بندی های خاص خود و 37 اکشن بدنی گوناگون قرار داده شده اند که یادگیری را بسیار آسان تر می کند. علاوه بر این برای بررسی یادگیری ها آزمون هایی ارائه می شود که با شرکت در آن ها قادر به سنجش میزان توانایی های خود خواهید بود.

نوشته دانلود Muscle and Bone Anatomy 3D 1.2.1 – برنامه آناتومی سیستم اسکلتی – عضلانی بدن انسان مخصوص اندروید + دیتابیس اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

همچنین ببینید

مرد فلجی به‌کمک اسکلت خارجی کنترل‌پذیر با ذهن توانست راه برود

بازگرداندن توانایی حرکت به فردی فلج موجب امیدواری برای بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا به فلجی کامل شد.