خانه / دانلود Motu Patlu Bike Race v1.02 – بازی مسابقه موتورسواری اندروید

دانلود Motu Patlu Bike Race v1.02 – بازی مسابقه موتورسواری اندروید

نوشته دانلود Motu Patlu Bike Race v1.02 – بازی مسابقه موتورسواری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Motu Patlu Bike Race یک بازی مسابقه موتورسواری بسیار هیجان انگیز و فانتزی است. در این بازی مسابقاتی شگفت انگیز و مهیج شخصیت ها و شرکت کنندگان زیادی وجود دارند کهبا یکدیگر مسابقه می دهند و شما می توانید شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب نمائید. در این بازی اندروید شگفت انگیز و جالب شما می توانید از قدرت های عالی برای کاهش سرعت رقبا و افزایش سرعت خودتان استفاده نمائید.

با برنده شدن در مسابقات موتورسواری یو پی اس و پاداش هایی دریافت و جمع آوری خواهید نمود و با استفاده از این پاداش ها می توانید موتورسیکلت خود را ارتقا دهید. این بازی اندروید فانتزی و مهیج دارای ۶ سطح و صدها ماموریت هیجان انگیز می باشد. با استفاده از سحر و جادو، موج آهسته، انفجار موشک و ساعت های جادویی که در این بازی وجود دارند شما می توانید زمان رقیبان خود را کاهش دهید. این بازی اندروید شگفت انگیز و مهیج دارای مکان های عجیب و غریب در سراسر جهان می باشد که شما در آنها مسابقه می دهید. این بازی اندروید مسابقه ای دارای کنترل آسان و ساده ای است.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Motu Patlu Bike Race:

– بازی مسابقه موتورسواری بسیار هیجان انگیز و فانتزی

– دارای شخصیت های فانتزی

– امکان ارتقا موتورسیکلت

– امکان جمع آوری یو پی اس و پاداش

– امکان استفاده از سحر و جادو، موج آهسته، انفجار موشک و ساعت های جادویی

– دارای مکان های عجیب و غریب در سراسر جهان

– دارای کنترل آسان و ساده

 

بازی اندروید Motu Patlu Bike Race امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را کسب نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید

نوشته دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Fractions Calculator – detailed solution available بهترین ماشین حساب برای انجام محاسبات کسری می باشد. این نرم افزار و ماشین حساب اندروید از اعداد اعشاری، درصد و پرانتز پشتیبانی می کند و راه حل دقیق و گام به گام محاسبات را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار و ماشین حساب […]

جوان موبایل - مارکت اندروید