خانه / پزشکی و سلامت / دانلود Lose Weight App for Men – Weight Loss in 30 Days 1.0.3 – برنامه کاهش وزن برای مردان مخصوص اندروید!

دانلود Lose Weight App for Men – Weight Loss in 30 Days 1.0.3 – برنامه کاهش وزن برای مردان مخصوص اندروید!

یکی از مشکلانی که بسیاری از افراد همیشه با آن رو به رو هستند اضافه وزن می باشد، این اضافه وزن دارای عوامل مختلفی است که بخش عظیمی از آن به سبک زندگی و هم چنین رژیم غذایی باز می گردد، اما باید گفت که نداشتن تحرک نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. بر خلاف بانوان که اضافه وزن و چربی های اضافه در بخش های مختلف بدن نظیر بازو ها و یا ران ها تجمع پیدا می کنند، به طور غالب در مردان اضافه وزن به صورت چربی های انباشته شده در شکم دیده می شود. Lose Weight App for Men - Weight Loss in 30 Days عنوان یک اپلیکیشن کاهش وزن برای مردان می باشد که توسط Leap Fitness Group توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار که به صورت تخصصی برای آقایان طراحی شده است، به آن ها کمک می کند تا تنها در 30 روز چربی های ناحیه شکم خود را از بین ببرند و به اندامی متناسب دست پیدا نمایند. تنها کافیست در هر روز از 5 تا 10 دقیقه برای تمرینات وقت بگذارید و شاهد یک کاهش وزن سریع و فوق العاده باشید. سه سطح دشواری برای کاربران این استارت اپ در نظر گرفته شده است که بنا بر توانایی های تان قادر به انتخاب هر کدام از ان ها خواهید بود. از مهم ترین قابلیت های موجود در اپ فوق حالت تاثیر آهسته بر عضلات می باشد ؛ به گونه ای که متناسب با آسیب های مفصلی تمریناتی خاص ارائه داده می شود.

نوشته دانلود Lose Weight App for Men – Weight Loss in 30 Days 1.0.3 – برنامه کاهش وزن برای مردان مخصوص اندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

همچنین ببینید

زنان از نظر چندوظیفگی بهتر از مردان نیستند

تصور چندوظیفگی بودن زنان موجب می‌شود که جامعه انتظار زیادی از آن‌ها داشته باشد اما این طرز تفکر باید تغییر کند.