خانه / پزشکی و سلامت / دانلود Hatha Yoga for beginners – poses and asanas Full 1.1.6 – برنامه آموزش هاتا یوگا مخصوص اندروید

دانلود Hatha Yoga for beginners – poses and asanas Full 1.1.6 – برنامه آموزش هاتا یوگا مخصوص اندروید

یوگا یکی از بهترین ورزش ها برای رسیدن به آرامش و انعطاف بدنی بسیار بالا به شمار می رود. همان طور که خود نیز می دانید شرکت در کلاس های آموزشی یوگا بسیار گران و پر هزینه می باشد و در تمامی شهر ها یافت نمی شود. از این رو برخی از افراد برای فراگیری این ورزش پر طرفدار به سمت آموزش های مجازی روی آورده اند. آموزش های مجازی علاوه بر هزینه بسیار پایین کمک می کند تا علاقه مندان در هر زمانی شروع به یادگیری یوگا کنند. Hatha Yoga for beginners - poses and asanas Full عنوان یک اپلیکیشن آموزشی هاتا یوگا می باشد که توسط mEL Studio برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هاتا یوگا یکی از شاخه های یوگا است و یبان کننده یک سری از تکنیک های فیزیکی مکمل برای یوگا می باشد. این نرم افزار با فراهم سازی یک محیط ساده کمک می کند تا علاقه مندان به یوگا در هر زمان و مکانی توانایی های خود را افزایش داده و یک برنامه آموزشی متناسب با توانایی های شان دریافت کنند. سه برنامه تمرینی متنوع در اختیار هر کسی قرار دارد و تنها با دنبال کردن آن ها در سه ماه خواهید توانست به یک آرامش ذهنی و انعطاف پذیری بالای بدنی دست پیدا کنید. مربی مجازی کمک می کند تا 33 حرکت موجود را به درستی انجام دهید و بازده تمرین ات را به حداکثر ممکن برسانید.

نوشته دانلود Hatha Yoga for beginners – poses and asanas Full 1.1.6 – برنامه آموزش هاتا یوگا مخصوص اندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

همچنین ببینید

زنان از نظر چندوظیفگی بهتر از مردان نیستند

تصور چندوظیفگی بودن زنان موجب می‌شود که جامعه انتظار زیادی از آن‌ها داشته باشد اما این طرز تفکر باید تغییر کند.