خانه / دانلود Harry Potter Hogwarts Mystery v1.19.1 – بازی هری پاتر اندروید

دانلود Harry Potter Hogwarts Mystery v1.19.1 – بازی هری پاتر اندروید

نوشته دانلود Harry Potter Hogwarts Mystery v1.19.1 – بازی هری پاتر اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery یک بازی سرگرم کننده و ماجراجویی هری پاتر است. در این بازی هری پاتر به دانشکده جادوگری هاگوارتز می رود و همه اتاق ها و اسرار باستانی را بررسی می کند. او اسراسر جادوگری را از استادان خود مانند دامبلدور، اسنیپ و … یاد می گیرد. هری پاتر با رقبای خود دوئل می کند و با دوستان جدید خود متحد می شود و شما باید در این ماجراجویی به او کمک کنید. این بازی اندروید دارای انواع جادوها، معجون ها و … می باشد.

هری در کلاس های جادوگری شرکت می کند تا مهارت های جادو را یاد بگیرد. در این بازی اندروید شما می توانید مکان ها، جادوها، شخصیت های جدید و معجون ها را باز کنید. در این بازی شخصیت های مختلفی را می توانید انتخاب کنید و هر یک از آنها را سفارشی سازی نمائید. شما باید از مهارت های خود برای بررسی رمز و راز در هاگوارتز استفاده نمائید. در این بازی حقیقت های پنهان را کشف می کنید اما برادر شما در یک داستان کاملا جدید ناپدید می شود. این بازی ماجراجویی دارای یک محیط جالب و شگفت انگیز است. همچنین بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery دارای گرافیک عالی و خیره کننده ای می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery:

– بازی سرگرم کننده و جالب هری پاتر

– امکان شرکت در کلاس های جادوگری

– امکان باز کردن مکان ها، جادوها، شخصیت های جدید و معجون ها

– دارای شخصیت های مختلف

– امکان سفارشی سازی شخصیت های مختلف

– دارای یک محیط جالب و شگفت انگیز

– دارای گرافیک عالی و خیره کننده

 

بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

تصویربرداری «کاور» به پایان راه رسید

سینماپرس: تصویربرداری فیلم «کاور» به کارگردانی سروش محمدزاده به پایان رسید.