خانه / دانلود Garfield™ Rush v2.6.8 – بازی گارفیلد دونده اندروید

دانلود Garfield™ Rush v2.6.8 – بازی گارفیلد دونده اندروید

نوشته دانلود Garfield™ Rush v2.6.8 – بازی گارفیلد دونده اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Garfield™ Rush یک بازی جذاب و بینظیر سرگرم کننده در سبک کاراکتر دونده میباشد. در نقش گربه دوست داشتنی به اسم گارفیلد بازی کنید در مسیر بدوید و به هدف گارفیلد برسید. در مسیر با موانع مختلفی روبرو خواهید شد که باید با دقت از روی موانع با مهارت های مختلف مانند پریدن و… عبور کنید و با موانع برخورد نکنید. در طول مسیر سکه ها را جمع آوری کنید و سرمایه خود را افزایش دهید. با سکه های به دست آمده میتوانید قفل کاراکترهای دیگر بازی را باز کنید و با کاراکترهای متنوع و دوست داشتنی بازی را ادامه دهید.

در بازی اندروید Garfield™ Rush در طی مسیر دویدن میتوانید انوع افزایش دهنده های قدرت را به دست آورید و با قدرت بیشتری مسیر را بدوید و سکه های بیشتری جذب کنید.  گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیر ارائه شده است و بازی در فضاهای رنگارنگ و دوست داشتنی در کنار کاراکترهای کارتونی جذاب، یک بازی بینظیر کاراکتر دونده را ارائه داده است که میتوانید ساعتها با آن سرگرم شوید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندرویدGarfield™ Rush :

–  بازی جذاب و بینظیر سرگرم کننده در سبک کاراکتر دونده

– بازی در نقش گربه دوست داشتنی به اسم گارفیلد

– دویدن در مسیر تعیین شده

– روبرو شدن با موانع مختلف در مسیر

– عبور از موانع با مهارت های مختلف مانند پریدن

– جمع آوری سکه ها در مسیر

– باز کردن  قفل کاراکترهای دیگر بازی با سکه ها

– استفاده از افزایش دهنده های قدرت

– بازی در کنار کاراکترهای کارتونی جذاب

– دارای فضاهای رنگارنگ و دوست داشتنی

 

بازی اندروید Garfield™ Rush در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را به دست آورده است و  بیش از یک میلیون کاربر اینبازی جذاب و بینظیر سرگرم کننده در سبک کاراکتر دونده را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید

نوشته دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Fractions Calculator – detailed solution available بهترین ماشین حساب برای انجام محاسبات کسری می باشد. این نرم افزار و ماشین حساب اندروید از اعداد اعشاری، درصد و پرانتز پشتیبانی می کند و راه حل دقیق و گام به گام محاسبات را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار و ماشین حساب […]

جوان موبایل - مارکت اندروید