خانه / دانلود Diamond Digger Saga v2.50.0.1 – بازی حماسه الماس ها اندروید

دانلود Diamond Digger Saga v2.50.0.1 – بازی حماسه الماس ها اندروید

نوشته دانلود Diamond Digger Saga v2.50.0.1 – بازی حماسه الماس ها اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Diamond Digger Saga یک بازی بینظیر در سبک MATCH 3  از کمپانی معروف King میباشد. در این بازی اندرویدی الماسها از لایه های مختلف بیرون بکشید و گنج های ارزشمند را در پازلهای مختلف به دست آورید و در ماجراجویی های مربوط به پیدا کردن الماس در مراحل مختلف بازی شرکت کنید. راه خود را برای پیدا کردن گنج ها، با بیرون کشیدن ۳ الماس هم شکل و یا بیشتر پیدا کنید و از آب ها برای پیدا گردن گنج استفاده کنید.

در بازی اندروید Diamond Digger Saga با کاراکترهای متنوعی در مراحل مختلف بازی روبرو میشوید که به شما کمک میکنند ماموریت هر مرحله را به پایان برسانید و به مرحله بعدی راه پیدا کنید. با انفجار تعداد زیادی از الماسها بوستر و افزایش دهنده قدرت بسازید و با استفاده از آنها با سرعت بیشتری مراحل را به پایان برسانید. در بیش از ۷۰۰ مرحله متنوع با چالشهای متنوع روبرو شوید و با انجام حرکتهای هوشمندانه مراحل را به پایان برسانید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیر ارائه شده است و با کاراکترهای متنوع و انفجار رنگ ها در بازی، یک بازی  MATCH 3 بینظیر را تجربه خواهید کرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Diamond Digger Saga :

– بازی بینظیر در سبک MATCH 3  از کمپانی King

– پیدا کردن گنج با بیرون کشیدن الماسها

–  بیرون کشیدن ۳ الماس هم شکل برای کشف گنج

– استفاده از آب برای کشف گنج در مراحل مختلف

– رویارویی با کاراکترهای متنوع در مراحل مختلف بازی

– امکان بوستر و افزایش دهنده قدرت

– حل پازلها در بیش از ۷۰۰ مرحله متنوع

– دارای گرافیک بینظیر و فضاسازیهای رنگارنگ و شاد

 

بازی اندروید Diamond Digger Saga در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و با بیش از ۵۰ میلیون دانلود در مارکت گوگل پلی به یکی از محبوب ترین بازی های کمپانی KING تبدیل شده است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید

نوشته دانلود Fractions Calculator – detailed solution available v2.9 – نرم افزار ماشین حساب کسری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Fractions Calculator – detailed solution available بهترین ماشین حساب برای انجام محاسبات کسری می باشد. این نرم افزار و ماشین حساب اندروید از اعداد اعشاری، درصد و پرانتز پشتیبانی می کند و راه حل دقیق و گام به گام محاسبات را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار و ماشین حساب […]

جوان موبایل - مارکت اندروید