خانه / دانلود Codenza Pro 2.6 build 21 – برنامه آموزش و آشنایی با برنامه نویسی مخصوص اندروید!

دانلود Codenza Pro 2.6 build 21 – برنامه آموزش و آشنایی با برنامه نویسی مخصوص اندروید!

برنامه نویسی یکی از پر طرفدار ترین و پر درآمد ترین علوم رایانه ای است که علاقه مندان بسیاری در سراسر جهان دارد و روز به روز نیز به عداد آن ها افزوده می شود. همچنین زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارد که هر کدامشان به نحوی نیاز های انسان را به کد های مختلف برطرف می سازد. امروزه یادگیری زبان های برنامه نویسی دشوار نیست و تنها با در اختیار داشتن یک استارت اپ می توان هر گونه نیاز را در این زمینه برطرف کرد! Codenza Pro عنوان یک اپلیکیشن آموزش و آشنایی با برنامه نویسی می باشد که توسط Divyendra Patil برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار به علاقه مندان به برنامه نویسی و علوم رایانه ای کمک می کند تا با جنبه های مختلف برنامه نویسی آشنا شوند و توانایی های خود را در این زمینه ارتقاء دهند. اپ فوق ده ها زبان برنامه نویسی را همراه با هزاران درس و سر فصل مختلف تحت پوشش خود قرار می دهد و شما را از اولین مفاهیم تا پیشرفته ترین سطح ممکن راهنمایی می کند. در هنگام مراجعه به دسته بندی اختصاصی هر زبان مجموعه ای از کد های آماده در اختیار تان قرار دارد که با مراجعه به هر کدام قادر به فهم نوع کد نویسی و پایه ریزی آن ها خواهید بود.

نوشته دانلود Codenza Pro 2.6 build 21 – برنامه آموزش و آشنایی با برنامه نویسی مخصوص اندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

همچنین ببینید

اینفوگرافی / علائم و راه‌های پیشگیری از سرطان سینه

اکتبر، ماه کارزار بین‌المللی برای افزایش آگاهی‌ها پیرامون سرطان پستان در سراسر جهان است. این نوع سرطان از گسترده‌ترین انواع سرطان‌ها در میان زنان است؛ با این حال، ابتلا به آن به معنای در انتظار مرگ نشستن نیست، بلکه تشخیص به موقع بیماری، شاه‌کلید نجات ج...