خانه / دانلود Baby Panda’ s House Cleaning v8.36.00.06 – بازی تمیز کردن خانه پاندای کوچک اندروید

دانلود Baby Panda’ s House Cleaning v8.36.00.06 – بازی تمیز کردن خانه پاندای کوچک اندروید

نوشته دانلود Baby Panda’ s House Cleaning v8.36.00.06 – بازی تمیز کردن خانه پاندای کوچک اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Baby Panda’ s House Cleaning یک بازی کودکانه و سرگرم کننده بسیار جذاب و شگفت انگیز است. این بازی اندروید یک روز خاص را نمایش می دهد که خانواده پاندای کوچک باید خانه را تمیز و مرتب کنند. شما باید به پاندا کمک کنید که وسایل خود را پیدا کند و خانه را مرتب نماید. شما باید یخ داخل یخچال را آب و تمیز کنید سپس نوشیدنی ها، گوشت و سبزیجات را درون آن قرار دهید. شما باید خانه را با جاروبرقی تمیز و جارو کنید و تمام آشغال ها را از روی زمین حذف نمائید.

در این بازی اندروید کودکانه و رنگارنگ شما ۵ سناریو مانند آشپزخانه، حمام، حیاط، اتاق نشیمن و اتاق سگ برای تمیز کردن دارید. در این بازی سرگرم کننده و کودکانه شما باید توالت را با مواد شوینده و ضد عفونی کننده تمیز کنید و سپس لوله آب را آب کرده و تمام کثیفی ها را از بین ببرید. در این بازی جالب و جذاب شما باید به گیاهان رسیدگی نمائید، برگ های شکسته را جدا کنید و نهال بکارید. شما باید مبلمان و وسایل خانه را مرتب کنید. خانه سگ را رنگ و لکه گیری کنید. کاغذ دیواری پاره شده را جدا و یک کاغذ دیواری جدید را انتخاب نمائید. بازی اندروید Baby Panda’ s House Cleaning دارای گرافیک رنگارنگ و زیبایی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Baby Panda’ s House Cleaning:

– بازی کودکانه و سرگرم کننده بسیار جذاب و شگفت انگیز

– امکان تمیز کردن آشپزخانه، حمام، حیاط، اتاق نشیمن و اتاق سگ

– امکان رسیدگی به گیاهان و کاشت نهال

– امکان انتخاب کاغذ دیواری جدید

– امکان تمیز کردن یخچال

– امکان جارو و مرتب کردن خانه

– دارای گرافیک رنگارنگ و زیبا

 

بازی اندروید Baby Panda’ s House Cleaning در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

همچنین ببینید

هند "پسر خیابان" را به اسکار فرستاد

کشور هند ساخته "زویا اختر" را به عنوان نماینده خود به اسکار معرفی کرد.